Anasayfa / Sözler / Komik Sözler / Komik Sözler 2017 Resimli

Komik Sözler 2017 Resimli

Her insanın hayatı, kendi içinde bin bir zorluklar barındırır. Etrafınıza baktığınızda kimisi çalıştığı yerden dertlidir, kimisi iş bulamadığından, kimisi eşinden dertlenir, kimisi de kendine göre bir eş bulamadığından.

Bunca derdin arasında hayatınıza küçük bir es vermek için gülmeye ihtiyaç duyarız. Gülmek, ömrümüzü uzatan bir şeydir ama durduk yere gülünmez tabi ki.

Bizi güldürecek bir şeyler aradığımızda resimli komik sözlere bakmak yeterli olacaktır. Karikatür tarzında yazılan ya da resimlerle süslenmiş komik sözlerden oluşan bu yazılar; belki de hayattaki tüm sorunlara, esprili bir yerden bakabileceğimizin de ispatı gibiler.

Gülümsemek Bulaşıcıdır

Çevremizdekileri gülümsetmek, mutlu olduklarını ve bizimleyken güzel vakit geçirdiklerini görmek bizleri de mutlu eder. Onları güldürürken farkında bile olmadan güldüğümüz olur. Çünkü gülmek bulaşıcıdır.

Uzaktaki sevdiklerinizi gülümsetmek istediğinizde, onlara mail ya da değişik yollarla göndereceğiniz resimli komik sözlerle gülümsemelerini ve yalnız olmadıklarını hissettirebilirsiniz.

 

 

Dikkat Çeken Sözler Ve Mesajlar

En Komik Sözler Resimli 2017

Resimli Sözler: Her konu ile ilgili resmili yazı içeriklerine ulaşmak mümkün. Bu yazı içerikleri metinler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir